Onze vb protect medical face shields en de verkiezingen

Onze vb protect medical face shields en de verkiezingen

Er was begin maart coronastress binnen vb protect. Niet omdat er iemand ziek was (knock knock on wood), maar omdat er aan diverse gemeenten onze medical face shields voor de verkiezingen waren verkocht en op tijd moesten worden geleverd. Ook bij de last minute bestellingen. En ja: natuurlijk waren wij daar blij mee. En ook ja: met een tikkeltje arrogantie begrijpen wij nog steeds niet, dat wij nog steeds de face shields uit het buitenland met de blauwe band en dikke schuimlaag zagen. ‘Onhygiënisch, een minder helder scherm, niet gecertificeerd’, vatten wij het nog eens samen tijdens ons werkteamoverleg. Maar ja: dat hoort u als potentiële klant natuurlijk niet.

Hoe dan ook: wij hebben de stoute schoenen en pumps aangetrokken en hebben een aantal gemeenten gebeld om te vragen of óók zij belangstelling hadden voor de gezichtsschilden. Dat onze face shields (nog steeds) door medewerkers bij een behoorlijk aantal ziekenhuizen wordt gedragen, speelt natuurlijk een grote rol bij de terecht overtuiging dat onze medical face shields bescherming bieden.

Binnen de gemeenten verkochten wij met name de ‘Persoonlijke pakketten’. Elk stembureau lid ontving een bewaardoos met een eigen vb protect l medical face shield en twee gezichtsschilden.

Op de verkiezingsdagen zelf gingen wij op pad: naar de diverse stembureaus in onze gemeenten.

Niet iedere medewerker koos voor het face shield, maar een groot aantal droeg ze. “Om even adem te happen”, zo vertelde een stembureaumedewerker op afstand. “Ik kan er goed door zien”, zei de brildragende dame. Wij knikten: anoniem.

We stemden: op dat moment niet wetende dat de formatie nog lang zou duren. In onze gemeente mochten we het rode potloodje meenemen. In andere gemeenten werden ze ingenomen, gereinigd door een medewerker en opnieuw gebruikt. Een rekensom zou moeten leren wat ‘goedkoper’ en of effectiever is.

Onze face shields, 100% Nederlands fabricaat, zijn makkelijk te reinigen en steeds opnieuw te gebruiken.

Ook bij eventuele nieuwe Tweede Kamer verkiezingen. Maar of we daarop zitten te wachten? Mochten er wel verkiezingen komen of willen baliemedewerkers binnen een gemeente beschermd worden: neem contact op met onze verkoopadviseurs. Zij helpen u graag verder.